sobota 3. září 2016

Jaké minifigurky na nás čekají v nové LEGO Hvězdě smrti?

Dohady a zvěsti, které kolovaly po internetu už delší dobu, se potvrdily a LEGO konečně představilo nový UCS set (UCS - Ultimate Collectors Series) - novou Hvězdu smrti (Death Star). Set má pořadové číslo 75159 a je vlastně updatovanou verzí téměř stejného setu 10188 z roku 2008. A jaké minifigurky LEGO Star Wars na nás v nové Hvězdě smrti čekají?

http://www.sbiramefigurky.cz/2016/09/jake-minifigurky-na-nas-cekaji-v-nove.html
Celá stavebnice 75159 Death Star je, stejně jako její předchůdce, koncipována jako playset, sestávající z výřezů známých prostředí a scén, které se odehrávaly na Hvězdě smrti v Epizodě IV: Nové naději. Celkem se v setu ukrývá 25 minifigurek, včetně postav droidů, z toho 20 minifigurek, když nepočítáme duplicitní figurky.


Z hlavních postav se můžeme těšit na všechny staré známé - nechybí Darth Vader, Císař Palpatine, Grand Moff Tarkin, Obi Wan Kenobi, princezna Leia, R2-D2, C-3PO, Chewbacca, Han Solo a Luke Skywalker (oba ve dvou různých verzích). Han Solo se navíc dočkal nového vlasového dílku, díky kterému se více blíží své filmové předloze. Z dalších figurek nechybí personál Hvězdy smrti, v podobě dalších droidů, Stormtrooperů, důstojníků Impéria a dalších imperiálních vojáků. A jak se líbí staronová Hvězda smrti Vám?


Žádné komentáře:

Okomentovat