neděle 27. listopadu 2016

LEGO Star Wars sety pro rok 2017 odhaleny

Společnost LEGO odhalila část připravovaných setů z tématu LEGO Star Wars pro rok 2017. Jaké sety a minifigurky na Vás čekají?

http://www.sbiramefigurky.cz/2016/11/lego-star-wars-sety-2017-odhaleny.html
V Microfighters setech se dočkáme povstaleckých pilotů U-Wing a Y-Wing a také imperiálního důstojníka v mikro verzi setu Krennic´s Imperial Shuttle.
Dále přijdou na řadu minifigurky postav z nového filmu Rogue One: A Star Wars Story - v setech 75151 Battle on Scarif a 75152 Y-Wing Starfighter.


 
   
Fanoušci Impéria jistě ocení nový battlepack, ve kterém se nacházejí 2 klasičtí Stormtroopeři (těch není nikdy dost) a 2 noví Death Troopeři. Pozorným očím fanoušků neuniklo, že v případě Death Trooperů se jedná o "osekanou" verzi oproti těm, kteří jsou už v prodeji v rámci setu 75156 Krennic´s Imperial Shuttle. Druhý battlepack je věnovaný rebelům.zdroj: eurobricks.com
Příznivci prequelové trilogie si přijdou na své se sety 75169 Duel on Naboo, který obsahuje 3 hlavní postavy najednou - v setu je Qui-Gon Jinn, Obi-Wan Kenobi a samozřejmě Darth Maul. Pokud stále nemáte minifigurku mistra Yody, skvělou příležitostí pro její získání bude set 75168 Yoda´s Jedi Starfighter, ve kterém se nachází i figurka R2-D2.


A nakonec skvělá zpráva pro všechny fanoušky velkoadmirála Thrawna. Tato postava se konečně díky sérii Rebels dočkala své LEGO podoby v setu 75170 The Phantom. Jedinou výtkou je absence červených očí. Pokud by finální figurka měla oči červené, vůbec bychom se nezlobili!

Žádné komentáře:

Okomentovat