středa 25. ledna 2017

Odhaleny oficiální fotky nové řady LEGO BrickHeadz

Společnost LEGO odhalila novou sběratelskou záležitost. Jedná se o řadu LEGO BrickHeadz, jejíž první náznaky jsme mohli vidět už na loňském Comic Conu v San Diegu s příslibem, že se dočkáme regulérní série. To se nyní stalo a Vy se můžete podívat na všechny postavičky první série, kterou si pro sebe rozdělili staří známí super hrdinové z Marvel a DC Comics. Složitelné figurky na první pohled velmi připomínají světoznámé Funko Pop! figurky. Uvidíme, jak se bude dařit jejich obdobě složené z LEGO kostiček.

http://www.sbiramefigurky.cz/2017/01/odhaleny-oficialni-fotky-nove-rady-lego.html#more
2 komentáře:

  1. Už mám 7 figurek, plánuju koupi celé série, jen čekám až bude na LEGO shopu zase nějaký dárek zdarma k nákupu :D Brickheadz jsem si zamiloval hned při ohlášení, doufám, že figurky budou mít úspěch a tahle série nebude poslední. Jen mě docela štve, že k exkluzivním dvojsetům, co byly v prodeji na comic conu, jsem zatím nenašel na netu plánky. Rád bych si je svépomoci postavil ale kde nic, tu nic. Kdyby někdo měl link, sem s ním :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ten nápad má potenciál a možností, jak rozšiřovat řadu Brickheadz o další a další postavy je určitě dost. Ty plánky zkusím najít. ;)

      Vymazat