sobota 25. února 2017

Nové sety LEGO Star Wars odhaleny

Na New Yorském Toy Fair byly konečně odhaleny chystané sety LEGO Star Wars. Na co se můžeme těšit? Dočkáme se battle packů, setů se zajímavými minifigurkami i nových akčních složitelných figurek!

http://www.sbiramefigurky.cz/2017/02/nove-sety-lego-star-wars-odhaleny.html
Již delší dobu koloval po internetu seznam chystaných stavebnic, nyní máme k dispozici i fotky připravovaných setů. A co tedy bude k mání? Předně se dočkáme 2 nových battle packů, jednoho opět s tématikou Prvního řádu a druhého speciálního s unikátními postavami.

75166 First Order Transport Speeder Battle Pack

75167 Bounty Hunter Speeder Bike Battle Pack
V prvním battle packu potěší nový druh štítu a určitě i důstojník Prvního řádu v modré uniformě, který v setech zatím ještě nebyl. U battle packu s lovci odměn je podle fotky jasné, že jde teprve o pracovní verzi setu, ale seznam figurek vypadá na tuto sestavu: Bossk, Dengar, IG-88 a 4-LOM.

75178 Jakku Quadjumper

75180 Rathtar Escape
Z Epizody VII. - Síla se probouzí jsou přichystány 2 sety v podobě lodi Quadjumper a většího play setu Rathtar Escape, zobrazující akční scénu s obávanými rathtary.

75182 Republic Fighter Tank
Příznivci Klonových válek si přijdou na své se setem 75182 Republic Fighter Tank, ve kterém se kromě Clone Troopera a bitevních droidů nachází také minifigurka Aayly Secury!

75183 Darth Vader Transformation
Po 12 letech se dočkal remaku set, zobrazující přerod Anakina Skywalkera v Darth Vadera. Tentokrát se v něm však nachází i Císař Palpatine. Jelikož se jedná o menší stavebnici, bude to výhodná šance pro získání dvou klíčových minifigurek Impéria (no, vlastně tří) za relativně nízkou cenu!

75185 Tracker

75186 The Arrowhead
Dojde i na dva sety k TV sérii Dobrodružství Freemakerů s minifigurkami hlavních postav, chybět nebude ani už v pořadí druhý Císař Palpatine v této vlně LEGO Star Wars setů.

75184 Star Wars Advent Calendar
Na podzim si nezapomeňte pořídit další LEGO Star Wars adventní kalendář s mikro stavbami, vozidly a samozřejmě minifigurkami, v čele s vánočním BB-8.

75531 Stormtrooper Commander

75532 Scout Trooper & Speeder Bike
Jasnou volbou pro fanoušky staré trilogie a Impéria jsou nové akční figurky, mezi které se tentokrát dostal Stormtrooper Commander a Scout Trooper, ke kterému neodmyslitelně patří i jeho Speeder Bike - je to zatím poprvé, co se v setech složitelných figurek objevuje nějaký dopravní prostředek a ne pouze figurka samotná.

Jak se Vám chystaná vlna nových LEGO Star Wars setů líbí? Nám ano a těšíme se! :-) 


zdroj: brickset.com

2 komentáře:

  1. Lego se rozhodlo nás SW fanoušky zruinovat :D u mě je to jasná volba u obou battle packů, pak Přerod Vadera a obě sestavitelné figurky. ten Scout na speederu bude na výstavce lahůdka.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. S tím zruinováním peněženek je to už u LEGO SW taková tradice :D S tím Scoutem souhlas, slušelo by mu i nějaké malé lesní dioráma z Endoru.

      Vymazat