čtvrtek 2. listopadu 2017

Jaké sety LEGO Star Wars na nás čekají v roce 2018?

Před časem se na internetu objevily uniklé fotky plánovaných setů LEGO Star Wars, které budou v prodeji v příštím roce. Pojďme si připomenout, co nás tedy v roce 2018 z LEGO Star Wars čeká!

http://www.sbiramefigurky.cz/2017/11/jake-sety-lego-star-wars-na-nas-cekaji.html#more
I když jsou obrázky pouze předběžné a nezobrazují finální podobu stavebnic, něco se z nich vyčíst dá. Hned v lednu na pultech obchodů přistanou nové akční složitelné figurky, které už mají mezi sety LEGO Star Wars své pevné místo. Můžete se těšit na další verzi Darth Vadera a svou premiéru si odbyde legendární lovec lidí Boba Fett. 

 
V dubnu pak světlo světa konečně spatří i Darth Maul (to to trvalo!) a další dvě zatím utajené akční figurky.


V lednu přijde kromě sestavitelných akčních figurek také druhá vlna setů z Epizody VIII: Poslední z Jediů. Celkem půjde o 4 nové stavebnice. Ani nové sety z řady Microfighters nebudou chybět.


Aby toho nebylo málo, v dubnu vyjdou ještě sety k chystanému filmu Solo: A Star Wars Story, který bude, stejně jako předchozí Rogue One, dalším samostatně stojícím filmem, rozšiřujícím tentokrát příběh Hana Sola.

Ani příznivci původní a prequelové trilogie nepřijdou zkrátka. Z ostatních setů stojí za zmínku určitě Yodova chatrč na Dagobahu nebo nové battle packy, tématicky zaměřené na souboj jediů s klonovými vojáky (minifigurky Ki-Adi-Mundi + Coleman Trebor) a Jawů s Tuskeny. Vypadá to, že společnost LEGO pokračuje v trendu, který nastolila battle packem 75167 Bounty Hunter Speeder Bike Battle Pack a v bojových balíčcích se budou častěji objevovat i konkrétní postavy. Větším setem se zajímavými figurkami je set Combat Speeder Generála Grievouse - kde se znovuvydání dočkají figurky Mace Windu a samozřejmě Generál Grievous.Vypadá to, že se fanoušci LEGO Star Wars mají na co těšit!
Žádné komentáře:

Okomentovat