pondělí 20. listopadu 2017

První kvalitní fotky nových setů LEGO Star Wars!

Švýcarský prodejce World of Games odhalil náhledy na chystané sety LEGO Star Wars pro první část roku 2018. Dřívější spekulace se potvrdily a navíc nás čeká i pár překvapení.

http://www.sbiramefigurky.cz/2017/11/prvni-kvalitni-fotky-novych-setu-lego.html

Microfighters
U série Microfigters se dočkáme inovace v podobě zdvojených setů, kde proti sobě stojí nepřátelské strany, každá ve svém vozidlu/stíhačce. Malinké sety s jedním vozidlem/stíhačkou a figurkou byly možná lepší (i ty ale budou!), naštěstí ale nedošlo k juniorizované verzi figurek, jako u podobného konceptu Mighty Micros z LEGO Super Heroes. Kylo Ren v relativně malém setu bude další možností pro sběratele, jak získat tuto figurku i bez koupě nějakého většího a dražšího setu.

V setu 75196 se nacházejí minifigurky A-Wing Pilota (tedy pilotky) a Kylo Rena. Je sice bez helmy, ale minifigurka hlavní postavy filmu v relativně malém setu je vítaným zpestřením tradiční LEGO politiky přidělování minifigurek do jednotlivých setů, kdy se ty důležitější postavy vyskytují jen ve velkých setech.


Set 75195 zahrnuje minifigurku Resistence Speeder Pilota (který má nový vlasový dílek) a First Order Walker Driver, který už se objevil v setu 75189.
 
Ve stíhačce TIE Prvního řádu, tedy v setu 75194, na vás čeká First Order TIE Pilot, který ale bohužel pro sběratele nemá aktualizovanou podobu s dodatečným červeným potiskem, jako je tomu u verze této minifigurky v setu 75179.
 
V Microfighters už jsme měli Millennium Falcon s Hanem, teď je čas na Chewbaccu. Kolikátý asi je tenhle LEGO Millenium Falcon, když počítáme všechny verze, které kdy byly vydány? :-)


Sestavitelné akční figurky
Nový Darth Vader vypadá bezchybně a má navíc odnímatelnou helmu, více fanoušků Star Wars ale asi ocení premiéru sestavitelné figurky lovce lidí - legendárního Boby Fetta.
Sety The Last Jedi
Z filmu, který už zanedlouho vtrhne do kin, můžeme zatím vidět set s Lukeovým "sídlem" na ostrově, kde trénuje mladou Rey v jedijském výcviku, nový battle pack Prvního řádu (moc pěkný) a set zaměřený na obrannou jednotku Odboje na planetě Crait.

V setu 75200 se sběratelé minifigurek dočkají nové verze Rey a samozřejmě dlouho očekávané minifigurky staršího Lukea Skywalkera (s novým vlasovým dílkem). Nechybí ani Porg, který byl zatím dostupný pouze v setu 75192 UCS Millennium Falcon.


Prequelová a klasická trilogie
Ze starších filmů jsou k nahlédnutí sety 75199 s generálem Grievousem a Mace Windu a druhý battle pack, tentokrát z planety Tatooine s droidem, Tuskenem a dvěma Jawy.



První várka setů LEGO Star Wars pro rok 2018 vypadá skvěle, těšíme se na další! :-)


Žádné komentáře:

Okomentovat