pátek 5. ledna 2018

Odhaleny sety k filmu Solo: A Star Wars Story!

Na internetu se objevily fotky z filmu Solo: A Star Wars Story, který bude do kin uveden na konci května tohoto roku. A na co se podle fotek zatím můžeme těšit? Je toho dost! // UPDATE fotek na konci článku!
Číst dále

Náhledy chystaných stavebnic vypadají svěže a pěkně akčně, takže film bude asi pořádná jízda od začátku do konce. Seznam setů je následující:
  • 75207 Imperial Patrol Battle Pack
  • 75209 Han Solo's Landspeeder
  • 75210 Moloch's Landspeeder
  • 75211 Imperial TIE Fighter
  • 75212 Kessel Run Millennium Falcon
Battle Pack zaujme novým druhem trooperů, kterých bude obsahovat hned 2 ks. Dále se v něm objeví imperiální důstojník a Navy Trooper.
Landspeeder Hana Sola se zatím neznámou ženskou hrdinkou bude patřit k těm menším setům z tého vlny. Je vyveden v tmavě modré barvě a jako bonus obsahuje i jakési zvíře, vzdáleně připomínající miniaturního Rancora (zřejmě "Corellian Hound"?).


Set, pravděpodobně patřící do stejné scény z filmu, jako Landspeeder Hana Sola, je i další menší set, nazvaný jako Moloch's Landspeeder. Obsahuje mifigurky zatím tajemné záporné postavy a jejího parťáka. "Pejsci" jsou tu rovnou dvakrát.


Nebyly by to Star Wars, kdybychom se nedočkali další stíhačky TIE. Tato verze bude obsahovat 4 minifigurky v čele s postavou lehce připomínající kapitánku Phasmu.
A to nejlepší (nejrychlejší) nakonec. Je tady další Millennium Falcon, tentokrát nazvaný jako "Kessel Run Millennium Falcon". Ze zobrazených minifigurek je zřejmé, že nebude chybět sestava v podobě Han Solo, Chewbacca a Lando Calrissian. Jedna z ostatních minifigurek připomíná lovce lidí Zuckusse, který zatím nikdy nebyl vydán. No, nechme se překvapit. :-)


UPDATE: Na rebelscum.com se objevily nové fotky ve vyšším rozlišení, které nyní odhalují tajemství jmen některých minifigurek i detaily stavebnic. K vidění jsou i další chystané sety z prequelové i původní trilogie.Žádné komentáře:

Okomentovat