úterý 19. března 2019

Nová série LEGO minifigurek Disney č. 2 odhalena!

Společnost LEGO odhalila chystanou řadu nových minifigurek. A nepůjde o nic menšího, než o pokračování oblíbené Disney série z roku 2016! Opět na vás bude čekat 18 zbrusu nových figurek ze světa filmů a seriálů Walta Disneyho. Líbí se vám druhá Disney série stejně, jako ta první?

Nová série LEGO minifigurek Disney odhalena!
Pojďme se na figurky podívat blíže. Stejně jako v první Disney sérii je ve druhé sérii 18 unikátních minifigurek, zastoupených vždy ve dvojicích (s vyjímkou kačerů, kteří jsou 4) podle daného filmu nebo seriálu.


Vintage Mickey a Vintage Minnie
Po klasických verzích Mickeyho a Minnie se tentokrát dočkáme jejich černobílých variant, vycházejících stylově z dávného snímku Parník Willie z roku 1928. Jedná se o téměř stejné figurky, které se nově nacházejí také ve stejnojmenném limitovaném LEGO IDEAS setu 21317. Rozdíly mezi figurkami z IDEAS setu a těmi ze sběratelské série spočívají v trošku odlišném potisku, kdy figurky ze setu mají navíc i stříbrný potisk, zatímco figurky ze sběratelské série zachovávají černobílou klasiku.Kačeři - Strýček Skrblík, Kulík, Dulík a Bubík
Postavy z Kačeřích příběhů dostaly v Disney sérii 2 velký prostor - rovnou 4 minifigurky. Můžete se tak těšit na Strýčka Skrblíka (Scrooge McDuck) a jeho tři synovce - Kulíka, Dulíka a Bubíka (Huey, Dewey a Louie).Chip a Dale
Známí čipmankové se také dočkali své LEGO podoby. Nejedná se ale o oblečené verze z Rychlé Roty (Rescue Rangers), ale o verze Chipa a Dalea z původních komiksů.
Jasmína a Jafar
Minifigurky Aladina a Džina z první Disney série se dočkaly nových "parťáků" v podobě princezny Jasmíny (s bílým ptáčkem) a padoucha Jafara (tomu papoušek Jago bohužel chybí).
Herkules a Hádés
Animovaný film Herkules z roku 1997 je v nové sérii zastoupen také dvěma postavami -  první figurkou je samozřejmě sám Herkules a druhou pak bůh podsvětí Hádés.

Anna a Elsa
Postavy z fenoménu jménem Ledové království se dočkaly v posledních letech už několika stavebnic, jako figurky v nich byly ale použity tzv. minidolls, vycházející původně v rámci LEGO Friends. Tentokrát dostala Anna a Elsa podobu klasické LEGO minifigurky a dopadlo to více než dobře!

Jack Skellington a Sally
Pro fanoušky hororověji laděných minifigurek určitě budou ty z filmu Ukradené Vánoce (The Nightmare before Christmas) to pravé. Jak Skellington a Sally se tak po svých Brickheadz verzích dočkali i klasické LEGO podoby.


Edna Módní a Mražoun
Druhou sérii Disney minifigurek uzavírají dvě postavy z filmu Úžasňákovi 2 - Edna Módní (Edna Mode) a Mražoun (Frozone).

Nová Disney série LEGO minifigurek (71024) vychází již v květnu - máte už své oblíbence do sbírky? :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat